دپارتمان تخصصی مدیریت ، یکی از اعضای مجموعه ی موسسه ی آموزش عالی آزاد نگاره است.

این دپارتمان ، با هدف تسهیل ورود داوطلبان به برترین دانشگاه های ایران در زمینه ی  تحصیلات تکمیلی  در رشته ی مدیریت  و کمک به ساختن نقطه ی عطفی در زندگی این عزیزان از سال 1388 تاسیس گردیده است .

در این مجموعه سعی شده تا با ارائه ی خدماتی جامع تمامی نیازهای داوطلبان برای شرکت در کنکورهای تحصیلات تکمیلی پوشش داده شود ، خدماتی که  برای این مهم ارائه می شود عبارتند از :

-کلاس های حضوری

کلاس های حضوری نگاره هر ساله در دوره های مختلف ، بر مبنای نیاز داوطلبان در قالب های متفاوتی اعم از درس و تست و نکته تست ، با حضور بهترین و با سابقه ترین اساتید این حوزه ، در دانشکده ی مدیریت دانشگاه تهران برگزار می گردد.

-کلاس های آنلاین

کلاس های آنلاین نگاره ، در راستای ایجاد عدالت آموزشی و ایجاد فرصتی منحصر به فرد برای داوطلبان شهرستانی که امکان شرکت در کلاس های حضوری در تهران را ندارند ، توسط اساتید کلاس های حضوری نگاره که همگی از برترین اساتید حوزه ی  مدیریت هستند ، برگزار می شود.

-آزمون های آزمایشی

آزمون های آزمایشی نگاره ، با بالاترین جامعه آماری واقعی و بهترین کیفیت در طراحی سوالات ، هر ساله در چندین مرحله  در دانشکده ی مدیریت دانشگاه تهران برگزار می گردد.

-مشاوره تخصصی

دپارتمان مدیریت ، با همکاری با بهترین مشاوران در زمینه ی کنکور مدیریت که همگی از دانشجویان و فارغ التحصیلان بهترین دانشگاه های ایران می باشند می کوشد تا تمامی نیازهای داوطلبان را در این زمینه رفع و از سردرگمی و گمراهی داوطلبان در ماراتون کنکور بکاهد.

 

اما چرا دپارتمان مدیریت نگاره؟

-مرجع تخصصی مدیریت

با مراجعه به دپارتمان مدیریت ، تمامی نیاز های شما در زمینه ی کنکور مدیریت پوشش داده می شود .

دپارتمان مدیریت ، به صورت تخصصی با همکاری بهترین اساتید و کادر مدیریت محور و با همراهی بهترین دانشگاه های ایران ، در جهت رفع تمام نیازهای داوطلبان تحصیلات تکمیلی در رشته ی مدیریت اهتمام می ورزد. 

-هیئت علمی هم تراز با برترین دانشگاه های کشور

اساتید دپارتمان مدیریت ، از اساتید با سابقه در حوزه ی مدیریت هستند و تقریبا همگی از اساتید برترین دانشگاه های ایران می باشند.

-خانواده ی مدیریت نگاره همه مدیریتی هستند

اعضای خانواده ی نگاره ، همگی از فارغ التحصیلان رشته ی مدیریت از بهترین دانشگاه های ایران هستند و نیازسنجی و فعالیت های اجرایی مربوط به دپارتمان ، با نگاه مدیریتی توسط خانواده ی نگاره انجام می شود.

-کلاس های با کیفیت و در دانشگاه تهران

کلاس های دپارتمان ، هر ساله در دانشکده ی مدیریت دانشگاه تهران با حضور برترین اساتید در این زمینه تشکیل می شود.

آمار قبولی های دانشجویان نگاره در سالهای اخیر و ورود صدها دانشجوی دپارتمان به برترین دانشگاه های ایران ، گواهی بر کیفیت بالای کلاس های دپارتمان مدیریت نگاره است.

علاوه بر این شعار ما درباره ی کیفیت کلاس ها و دیگر خدمات دپارتمان این است : کافیست از دانشجویان سالهای قبل درباره ی کیفیت خدمات ما سوال کنید...

 

-آزمون های آزمایشی بدون وابستگی به کتاب های خاص ( طراحی سوالات توسط اساتید مولف کتاب های منابع کنکور)

آزمون های آزمایشی نگاره ، با طراحی سوال توسط برترین اساتید در حوزه ی کنکور مدیریت که همگی از مولفان برترین و اصلی ترین منابع کنکور مدیریت هستند ، در چندین مرحله (به صورت مرحله ای و جامع ) ، با بالاترین جامعه ی آماری واقعی ، در دانشکده ی مدیریت دانشگاه تهران برگزار می شود.

 

-امکان دسترسی در تمام کشور (نمایندگی ها)

در جهت تحقق شعار نگاره که اجرای عدالت آموزشی در سراسر کشور است ، مدیریت نگاره با ایجاد نمایندگی ها در سراسر کشور ، امکان استفاده ی داوطلبان در تمامی نقاط ایران از خدمات دپارتمان و موسسه را فراهم آورده است.

 

-تلاش برای کسب رضایت حداکثری دانشجویان

دپارتمان مدیریت ، هیچ گاه به خوب راضی نیست و همواره در جهت عالی بودن گام بر می دارد.

برای تحقق این امر ، هر ساله با توجه به نطر سنجی و مصاحبه با دانشجویان دپارتمان ،اقدامات متفاوتی صورت می پذیرد.

-قیمت گذاری مناسب

تمام تلاش خانواده ی نگاره در این بوده است تا بتوانند ، هزینه های مربوط به خدمات خود را به منصفانه ترین حالت ممکن قیمت گذاری کنند.

علاوه بر این ، ارائه طرح ها ی تخفیفی در طول سال نیز از دیگر خدماتی است که هر ساله دپارتمان برای رفاه حال داوطلبان در این زمینه در نظر می گیرد.

 

-همراهی با دانشجویان از ابتدای ماراتون کنکور تا ورود به دانشگاه دلخواهشان

 

دپارتمان مدیریت ، از ابتدای ماراتون کنکور ، با ارائه‌ی خدماتی چون مشاوره‌ی رایگان و کمک به داوطلبان در شروع مسیر و پشتیبانی از آن‌های در طول مسیر از طرق مختلف و ارائه‌ی خدماتی جامع درزمینهٔ ی انتخاب رشته ، تا ورود دانشجویان به دانشگاه دلخواهشان ، همراه و پشتیبان آنان است.

رویای ما ، گسترش عدالت آموزشی در سراسر ایران است .

 

 

 

 

حاضرین در سایت

ما 57 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

با ما در تماس باشید

021-41659

021-88895070

1703 ویژه تهران بدون نیاز به پیش شماره

 

آدرس: تهران - بالاتر از میدان ولیعصر (عج) - نرسیده به زرتشت - روبروی سینما آفریقا - کوچه بهمبری - پلاک30

 

ایمیل: info@negareh.ac.ir

نماد اعتماد

logo-samandehi

نقشه گوگل

کپی رایت © 1397 نگاره. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Template Design:Dima Group