دوره MBA:
مدیریت کسب و کار (MBA) حاوی دانش و مهارت‌های جدید و کاربردی مدیریت برای حل مسائل و چالش‌های مدیریتی است که می‌تواند دید گسترده‌تری به مدیریت ارائه دهد.این دوره ها به گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند تا دانشجویان را با جنبه‌های مختلف مدیریت یک کسب و کار همچون حسابداری، بازاریابی، منابع انسانی، مدیریت عملیات، مدیریت تبلیغات و برنامه‌ریزی استراتژیک آشنا سازند.
هدف اصلی مدیریت کسب و کار (MBA) پذیرش فارغ التحصیلان دوره‌های کارشناسی و پرورش افرادی است که قادر باشند در زمینه‌های زیر انجام وظیفه نمایند:
•    اداره و راهبری مؤثر و کارآمد سازمان یا یکی از زیر مجموعه‌های آن
•    ایجاد تحول در یک بخش تخصصی سازمان
•    طراحی، هدایت و رهبری تحول در کل سازمان پس از کسب تجارب عملی در مدیریت
•    کارآفرینی با ایجاد فعالیت‌های جدید در درون سازمان یا ایجاد سازمان‌های جدید
•    ارائه خدمات مشاوره‌ای و مطالعاتی در زمینه‌های مدیریتی به مدیران سازمان‌ها
MBA مدیریت کاربردی برای کسانی است که میخواهند از علم مدیریت برای بهبود شرایط کسب و کار خود و یا ارائه مشاوره و خدمات مدیریتی به دیگر کسب و کارها استفاده کنند. در واقع دانش آموختگان را برای تصدی مشاغل مدیریتی و اجرایی آماده میکند و با معرفی کردن آن‌ها به این مشاغل بر اعتبار این‌گونه مشاغل نیز بیفزاید.
دوره DBA:
دوره مدیریت عالی کسب و کار (DBA) با هدف استفاده کاربردی از علم روز مدیریت برای ارتقا و توسعه کسب وکار برای مدیران ارشد سازمان ها ارائه می شود و دوره DBA برترین سطح آموزش مدیریت برای مدیران ارشد سازمان ها است.
افرادی در دورهی DBA شرکت می‌کنند؛که چند سالی است که در کسب کار خود موفق بوده‌اند و به دنبال یک چالش فکری جدید و تمایز از دیگران هستند. به همین صورت این افراد به تحقیق در مدیریت علاقه‌مند بوده و ممکن است در ذهن خود یک سؤال پژوهشی عملی نیز داشته باشند، به عنوان مثال یک مشکل در محیط کاری خود که می‌توانند آن را در پایان‌نامه خود بررسی نموده و در عین حال منافعی نیز برای شرکت‌های خود ایجاد نمایند.
دوره های DBA با ساختاری کاربردی، تلاش کرده اند تا موضوعات و مسائل واقعی دنیای کسب و کار را با دانش و مهارت روز مدیریتی ترکیب کند، به طوری که افراد قادر شود در مدت زمانی کوتاه، برای خود و سازمانی که در آن مشغول به فعالیت هستند تاثیرات مثبتی به همراه بیاورند.

حاضرین در سایت

ما 59 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

با ما در تماس باشید

021-41659

021-88895070

1703 ویژه تهران بدون نیاز به پیش شماره

 

آدرس: تهران - بالاتر از میدان ولیعصر (عج) - نرسیده به زرتشت - روبروی سینما آفریقا - کوچه بهمبری - پلاک30

 

ایمیل: info@negareh.ac.ir

نماد اعتماد

logo-samandehi

نقشه گوگل

کپی رایت © 1397 نگاره. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Template Design:Dima Group