امروزه زبان انگلیسی به‌عنوان یکی از ۶ زبان رسمی سازمان ملل شناخته‌ شده است و کشورهای زیادی زبان انگلیسی را به‌عنوان زبان رسمی کشور خود اعلام کرده‌اند. آموختن مهارت زبان و گرفتن مدارک و مدارج زبان انگلیسی می تواند به شما کمک کند تا با شرایط بهتری نسبت به انتخاب شغل مناسب اقدام کنید.

زبان انگلیسی می تواند در جهت تامین پشتوانه اطلاعاتی در مطالعه و تحقیق بسیار کارایی داشته باشد و به همین دلیل بسیاری از مجلات و مقالات علمی دنیا به زبان انگلیسی طراحی و نوشته می شود. باید اضافه کرد که بسیاری از مناسبات تجاری و سیاسی دنیا در اکثر کشورهای جهان از طریق زبان انگلیسی انجام می شود. پرداختن به زندگی مدرن و سفرهای خارجی و .. همه و همه نشان از نقش و اهمیت زبان انگلیسی دارد.

دپارتمان زبان انگلیسی موسسه نگاره مفتخر است که با جذب و استخدام استادان معتبر زبان انگلیسی کارگشای مشکل زبان آموزان کشور بویژه دانشجویان و محققان باشد

این دپارتمان با برنامه ریزی و تدقیق در برنامه ها و تکنیک های آموزشی مختلف برآنست که به پشتوانه برنامه ریزی و استمرار در امور آموزشی در حیطه آزمون ها و دوره های آموزشی مختلف از جمله (IELTS, TOEFL, MSRT, MHLE, EPT) و سایر آزمون های بین المللی و ملی با ارتقاء دانش و مهارت زبان آموزان گره گشای دشورایهای آنان باشد.

 

 

دوره آمادگی آزمون MHLE

MHLE مخفف (Ministry of Health Language Exam) آزمون زبان عمومی وزارت بهداشت است که برای دوره های دکتری تخصصی پزشکی داخل کشور و اعزام به خارج از کشور، برگزار می شود.

تعداد سوالات و مدت پاسخ گویی

این آزمون از مجموع ۱۰۰ پرسش تشکیل شده است که ۳۰ سؤال مربوط به درک مطلب شنیداری ، ۴۰ سؤال درباره واژگان ، ساختار و دستور زبان ، و ۳۰ سؤال در زمینه درک مطلب نوشتاری است . مدت زمان  آزمون  MHLE ۸۵دقیقه است.

نحوه محاسبه نمره

آزمون MHLE در مجموع ۱۰۰ نمره دارد، این آزمون نمره منفی ندارد ، نمره منفی زمانی محاسبه می شود که به یک سوال دو پاسخ داده شود.
شرط قبولی در آزمون MHLE ، کسب حداقل ۵۰ درصد کل امتیاز آزمون است.

دفترچه سوالات آزمون MHLE از سه بخش تشکیل شده است :

بخش شنیداری (Listening)

این بخش شامل مکالمه های آمریکائی بین افراد است که بعد از هر مکالمه و یک مکث کوتاه داوطلب باید به چند سؤال مرتبط پاسخ دهد.

بخش گرامر و ساختار جمله(Grammar and structure):

در این بخش نیاز است به سؤالات ساختاری و چند گزینه ای پاسخ داده شود . این بخش شامل دو دسته سؤال است که در دسته اول باید به سوالاتی پاسخ داده شود که در آنها بخشی از یک جمله خالی بوده و با گزینه ی مناسب باید آن را تکمیل گردد و در دسته دوم سوال ها داوطلب با سوالاتی مواجه خواهد شد که در آنها جمله ای دارای اشتباه بوده و باید عبارت نادرست را شناسایی کرده و آن گزینه را انتخاب به عنوان پاسخ انتخاب نماید.

 

بخش درک مطلب (READING):

این بخش آزمون MHLE معمولا شامل ۴ متن آکادمیک و دانشگاهی بوده که باید به سوالات مربوطه پاسخ داده شود. متون بیشتر مربوط به  ( Medical & Health ) است.
برای عبور از این آزمون نیاز است داوطلب دامنه ی وسیعی از واژگان را بیاموزد.

مدت اعتبار مدرک MHLE ۲ سال از زمان برگزاری آزمون است.

  • موسسه آموزش عالی نگاره با سال­ها تجربه در امور برگزاری دوره­های آموزشی مختلف مفتخر است که می­تواند با ارائه برنامه­های مدون و کلاسهای تخصصی ویژه ی آزمون MHLE را برای پزشکان؛ پیراپزشکان و پرستاران گرامی برگزار نموده و سهمی در ارتقاء دانش و مهارت زبان این دسته از عزیزان داشته باشد.

 

 

  • جهت اطلاعات بیشتر (با هماهنگی و درخواست وقت قبلی) به مشاوران موسسه آموزش عالی نگاره به نشانی تهران خیابان ولیعصر بالاتر از میدان ولیعصر روبروی سینما آفریقا خیابان بهمبری پلاک 30 موسسه آموزش عالی نگاره مراجعه فرموده و یا با شماره 88895070 تماس حاصل فرمایید.

 

دوره آموزشی آیلتسIELTS) (

آیلتسIELTS) ( مخفف عبارتThe International English Language Testing system  است این آزمون بین المللی به سنجش توانایی­ها و مهارت­های مختلف زبان انگلیسی داوطلبان در تمام کشورهای جهان پرداخته و دوره­های آموزشی آن در صورت دقت و مهارت کافی داوطلبان می تواند به کسب نمره مورد قبول در مراکز علمی و تحقیقاتی جهان گردد، همینطور متقاضیان کار و مهاجرت به کشورهای دیگر عمدتا نیاز به داشتن این مدرک برای موفقیت در مهاجرت داشته و در صورت مهاجرت به صورت روزمره نیاز به زبان انگلیسی دارند لذا داوطلبانی که می خواهند در دانشگاه ها یا محیط­هایی که زبان ارتباط و آموزش، انگلیسی می­باشد، به ادامه آموزش و اشتغال بپردازند، نیازمند این مدرک معتبر بین المللی هستند. این مدرک مهمترین و معتبرترین مدرک زبان انگلیسی در سراسر دنیاست. این نوع آزمون نیاز به لهجه بریتیش دارد و این موضوع بر زیبایی این آزمون می افزاید.

آزمون و مدرک IELTS  دو نوع است: آیلتس Academic آکادمیک (مورد نیاز داوطلبان دانشگاهی) : این قسمت مربوط به داوطلبانی می شود که جهت ورود به مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا (مقطع تحصیلی تکمیلی) اقدام کرده و یا می­خواهند در سطوح تخصصی و حرفه ای دانشگاهی فعالیت نمایند. از این داوطلبان در زمینه مهارتهای مختلف از جمله Listening ، Reading ، Writing و Speaking  آزمون به عمل می آید.

نوع دوم آیلتس جنرال بوده (آموزش عمومی) یا غیر دانشگاهیNon-Academic این آموزش و آزمون و مدرک مختص داوطلبانی است که به دنبال گرفتن مدرک دانشگاهی یا تخصصی نبوده و می خواهند در شغل و حرفه؛ بازرگانی و سایر امور کاری شرکت نمایند و یا می خواهند اقدام به پذیرش برای ادامه تحصیل در مقاطع قبل از دانشگاه و مهاجرت اقدام نمایند.

 

  • موسسه آموزش عالی نگاره با سال­ها تجربه در امور برگزاری دوره­های آموزشی مختلف مفتخر است که می­تواند با ارائه برنامه­های مدون و کلاسهای تخصصی IELTS سهمی در ارتقاء دانش و مهارت زبان آموزان و دانشجویان و همینطور محققان کشور داشته باشد.

 

 

  • جهت اطلاعات بیشتر (با هماهنگی و درخواست وقت قبلی) به مشاوران موسسه آموزش عالی نگاره به نشانی تهران خیابان ولیعصر بالاتر از میدان ولیعصر روبروی سینما آفریقا خیابان بهمبری پلاک 30 موسسه آموزش عالی نگاره مراجعه فرموده و یا با شماره 88895070 تماس حاصل فرمایید.

 

آزمون MSRT:

آزمون MSRT در واقع همان MCHE است ؛ کلیه سرفصل ها مانند قبل در قالب چهار مهارت شنیداری، درک مطلب، لغت و ساختار مورد آزمایش قرار می گیرد. مدرک این آزمون تنها در داخل کشور اعتبار دارد.

بخش های آزمون زبان انگلیسی MSRT :

این آزمون از سه قسمت تشکیل شده است:

بخش مهارت شنیداری (Listening Comprehension) شامل ۳۰ سوال شنیداری در ۱۵ دقیقه

گرامر و ساختار (Structure and Written Expression) شامل ۳۰ تست در ۲۰ دقیقه

مهارت درک مطلب (reading comprehension) شامل ۴۰ تست در ۴۰ دقیقه

برای آمادگی آزمون زبان MSRT سه مهارت را در زبان خود تقویت کنید.

این آزمون که برای مصاحبه دانشگاه ها حداقل نمره ۵۰ را مورد قبول قرار می دهند از سه بخش تشکیل شده است و حد اکثر ۷۵ دقیقه طول می کشد.

  • موسسه آموزش عالی نگاره با سال­ها تجربه در امور برگزاری دوره­های آموزشی مختلف مفتخر است که می­تواند با ارائه برنامه­های مدون و کلاسهای تخصصی ویژه ی آزمون MHLE را برای پزشکان؛ پیراپزشکان و پرستاران گرامی برگزار نموده و سهمی در ارتقاء دانش و مهارت زبان این دسته از عزیزان داشته باشد.

 

  • جهت اطلاعات بیشتر (با هماهنگی و درخواست وقت قبلی) به مشاوران موسسه آموزش عالی نگاره به نشانی تهران خیابان ولیعصر بالاتر از میدان ولیعصر روبروی سینما آفریقا خیابان بهمبری پلاک 30 مراجعه فرموده و یا با شماره 88895070 تماس حاصل فرمایید.

 

آزمون EPT  ویژه دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی

 آزمونیست که توسط دانشگاه آزاد اسلامی از سال 1386 برای دانشجویان و متقاضیان دکتری این دانشگاه برگزار می شود، ضروریست دانشجویانی که نمره یا مدرک بین المللی زبان انگلیسی ندارند در این آزمون شرکت نموده و نمره قابل قبول را  در آزمون EPT  کسب نمایند. آزمون ای پی تی هم مانند تمامی آزمون های معتبر زبان انگلیسی دارای نمره قبولی مشروطی و مردودی بوده و حداکثر نمره در آزمون EPT صد نمره می باشد که این نمره در سه مهارت: واژگان (Vocabulary) ، گرامر و درک مطلب گنجانده شده است .

دوره آموزشی EPT   در موسسه ی نگاره از 40 تا 80 ساعت است که بر حسب توانایی دانشجویان در زبان انگلیسی (سطح فعلی زبان) متغییر است.

لازم به توضیح است که، برای تمامی دوره های زبان انگلیسی شامل آزمون ها و دوره های مکالمه و ... امکان برگزاری کلاس های به سه صورت خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی وجود دارد.

 

حاضرین در سایت

ما 70 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

با ما در تماس باشید

021-41659

021-88895070

1703 ویژه تهران بدون نیاز به پیش شماره

 

آدرس: تهران - بالاتر از میدان ولیعصر (عج) - نرسیده به زرتشت - روبروی سینما آفریقا - کوچه بهمبری - پلاک30

 

ایمیل: info@negareh.ac.ir

نماد اعتماد

logo-samandehi

نقشه گوگل

کپی رایت © 1397 نگاره. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Template Design:Dima Group