آموزشگاه نگاره

آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ از فردا

  • تعداد بازدید: 1802
  • مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: انتخاب رشته از فردا یکشنبه 30 خرداد تا چهارشنبه 2 تیر ماه صورت می‌گیرد و داوطلبان باید پس از تایید نهایی رشته‌های انتخابی رسید 15 رقمی خود را دریافت کنند.

    حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاهخبرگزاری فارس، گفت: دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره 2) آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته‌ها از روز پنجشنبه 27 خردادماه در سایت سازمان سنجش منتشر شده است و داوطلبان می‌توانند رشته‌های موردنظر خود را در فرم پیش نویس درج کنند.

    وی افزود: انتخاب رشته از یکشنبه 30 خرداد تا چهارشنبه 2 تیر ماه صورت می‌گیرد و داوطلبان باید پس از تایید نهایی رشته‌های انتخابی رسید 15 رقمی خود را دریافت کنند.

    توکلی اظهار داشت: داوطلبان متقاضی رشته‌ محل‌های بورسیه دارای شرایط خاص ضمن مطالعه دقیق شرایط و ضوابط این گونه رشته‌ها، توجه داشته باشند منحصراً مجاز به انتخاب حداکثر 2 کد رشته محل از این نوع کد رشته محل‌ها هستند و لازم به توضیح است که تاریخ دقیق اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت و برنامه زمانی مصاحبه و سایر مراحل گزینش از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در روز نهم تیرماه به اطلاع تمام داوطلبان می‌رسد.

    مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: پس از مشاهده کارنامه نتایج اولیه آزمون، آن دسته از داوطلبانی که در زمینه مندرجات کارنامه (به غیر از معدل کاردانی و کارشناسی، نام رشته تحصیلی و یا نام محل اخذ مدرک کارشناسی) خود سوالی دارند، ضمن توجه به توضیحات مربوط به کارنامه که در دفترچه راهنمای انتخاب رشته و در سایت این سازمان درج شده است، لازم است حداکثر تا تاریخ 15 تیرماه منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام کنند.