آموزشگاه نگاره

اطلاعیه شماره 3 آزمون سوم: " اعلام رتبه های برتر آزمون های کشوری نگاره مرحله سوم"

  • تعداد بازدید: 2508
  • با سلام حضور کلیه داوطلبین آزمون های آزمایشی کشوری نگاره

     

    به استحضار تمامی داوطلبین محترم و گرامی آزمون های آزمایشی کشوری نگاره می رسانیم که رتبه های برتر آزمون مرحله سوم نگاره (مورخ 9 بهمن ماه 1394 ) به شرح زیر معرفی می گردند:

     

     

    رتبه های برتر آزمون مرحله سوم دپارتمان مدیریت نگاره 9 بهمن ماه 1394

    گرایش

    رتبه

    نام داوطلب

    تراز

    دانشگاه

    حوزه امتحانی

    گرایش

    مدیریت مالی

    رتبه 1

    جناب آقای محمد احمدی

    6773

    دانشگاه علامه طباطبایی

    تهران

    رتبه 2

    جناب آقای فرزام نیکومرام

    6065

    دانشگاه خوارزمی

    تهران

    رتبه 3

    سرکار خانم زهرا علی‌حسینی

    5991

    ---

    تهران

    گرایش

    مدیریت بازرگانی

    رتبه 1

    جناب آقای سعید دیبافر

    6711

    ---

    تهران

    رتبه 2

    سرکار خانم محدثه مسکریان

    5923

    دانشگاه مازندران

    گرگان

    رتبه 3

    سرکار خانم مهسا ثاقب

    5681

    ---

    گرگان

     

    گرایش

    مدیریت دولتی

    رتبه 1

    جناب آقای مهدی احمدی

    7063

    دانشگاه پیام نور گرگان

    گرگان

    رتبه 2

    جناب آقای سعید دیبافر

    5768

    ---

    تهران

    رتبه 3

    جناب آقای محمد جواد مستوفی

    5516

    دانشگاه شهید بهشتی

    تهران

     

    جامعه آماری دپارتمان مدیریت نگاره – سال 1394

    شماره آزمون

    تاریخ برگزاری آزمون

    تعداد افراد ثبت  نامی

    تعداد داوطلبین حاضر در جلسه آزمون

    تعداد داوطلبین غایب در آزمون

    مرحله سوم

    9 بهمن ماه

    379 نفر

    258 نفر

    121 نفر

     

     

     

     

     

    رتبه های برتر آزمون مرحله اول دپارتمان حسابداری نگاره 9 بهمن ماه 1394

    گرایش

    رتبه

    نام داوطلب

    تراز

    دانشگاه

    حوزه امتحانی

    گرایش

    حسابداری

    رتبه 1

    سرکار خانم الهه مردانشاهی

    6258

    دانشگاه الزهرا

    تهران

    رتبه 2

    سرکار خانم زینب ملکی

    6168

    ---

    تهران

    رتبه 3

    جناب آقای سعید پایکاری

    5694

    دانشگاه علمی کاربردی

    تهران

    گرایش

    حسابرسی

    رتبه 1

    سرکار خانم الهه مردانشاهی

    6137

    دانشگاه الزهرا

    تهران

    رتبه 2

    سرکار خانم زینب ملکی

    5988

    ---

    تهران

    رتبه 3

    جناب آقای سعید پایکاری

    5606

    دانشگاه علمی کاربردی

    تهران

     

    گرایش

    حسابداری مدیریت

    رتبه 1

    سرکار خانم زینب ملکی

    6176

    ---

    تهران

    رتبه 2

    سرکار خانم الهه مردانشاهی

    6092

    دانشگاه الزهرا

    تهران

    رتبه 3

    جناب آقای سعید پایکاری

    5551

    دانشگاه علمی کاربردی

    تهران

    جامعه آماری دپارتمان حسابداری نگاره – سال 1394

    شماره آزمون

    تاریخ برگزاری آزمون

    تعداد افراد ثبت  نامی

    تعداد داوطلبین حاضر در جلسه آزمون

    تعداد داوطلبین غایب در آزمون

    مرحله سوم

    9 بهمن ماه

    347 نفر

    259 نفر

    88 نفر

     

     

     

     

     رتبه های برتر آزمون مرحله سوم دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی نگاره 9 بهمن ماه 1394

    رتبه

    نام داوطلب

    تراز

    دانشگاه

    حوزه امتحانی

    جایزه رتبه های برتر

    رتبه 1

    جناب آقای علیرضا خردمند

    7231

    دانشگاه صنعتی شریف

    تهران

    بن 100 هزار تومانی 

    خانه مهندسی شیمی ایران

    رتبه 2

    جناب آقای پویا هاشم زاده

    6882

    دانشگاه صدرا

    شیراز

    بن 75 هزار تومانی

    خانه مهندسی شیمی ایران

    رتبه 3

    جناب آقای سینا پورعظیمی

    6623

    دانشگاه تهران

    تهران

    بن 50 هزار تومانی

    خانه مهندسی شیمی ایران

    رتبه 4

    جناب آقای سجاد معصومیان

    6247

    دانشگاه تهران - فومن

    رشت

    -

    رتبه 5

    جناب آقای علیرضا فرج نژاد

    6135

    دانشگاه تهران

    تهران

    -

    رتبه 6

    جناب آقای محمد خدابنده لو

    5957

    دانشگاه صنعتی شریف

    تهران

    -

    رتبه 7

    جناب آقای احسان زراعتکار

    5896

    دانشگاه صنعتی شریف

    تهران

    -

    رتبه 8

    جناب آقای سعید قادری

    5839

    دانشگاه علم و صنعت ایران

    تهران

    -

    رتبه 9

    جناب آقای حسین خدابخش

    5734

    دانشگاه علم و صنعت ایران

    تهران

    -

    رتبه 10

    جناب آقای احمد علیون

    5672

    دانشگاه صنعتی شریف

    تهران

    -

    جامعه آماری "واقعی"  آزمون های دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی سال 1394

    شماره آزمون

    تاریخ برگزاری آزمون

    تعداد افراد ثبت  نامی

    تعداد داوطلبین حاضر در جلسه آزمون

    تعداد داوطلبین غایب در آزمون

    مرحله سوم

    9 بهمن ماه

    441 نفر

    281 نفر

    160 نفر

     
     
     
     
     رتبه های برتر آزمون مرحله سوم دپارتمان تخصصی مهندسی نفت نگاره 9 بهمن ماه 1394
    گرایش رتبه نام داوطلب تراز دانشگاه حوزه امتحانی جایزه رتبه های برتر
    مهندسی مخازن هیدروکربوری 1 سرکار خانم مهسا تقی پور 7412 دانشگاه تهران کرمان بن 100 هزار تومانی
    دوره های نرم افزاری
    خانه مهندسی نفت
    2 جناب آقای سید علی حسینی 7178 دانشگاه صنعت نفت اهواز بن 75 هزار تومانی
    دوره های نرم افزاری
    خانه مهندسی نفت
    3 جناب آقای سلیمان عبدالله زاده 7159 دانشگاه صنعت نفت آبادان بن 50 هزار تومانی
    دوره های نرم افزاری
    خانه مهندسی نفت
    مهندسی حفاری و بهره برداری نفت 1 جناب آقای آرمین شیربازو 7400 دانشگاه گرمسار تهران بن 100 هزار تومانی
    دوره های نرم افزاری
    خانه مهندسی نفت
    2 جناب آقای حسین زمانی 7226 دانشگاه علوم تحقیقات تهران اراک بن 75 هزار تومانی
    دوره های نرم افزاری
    خانه مهندسی نفت
    3 جناب آقای محمد حسین شهسواری 6830 دانشگاه علوم تحقیقات تهران تهران بن 50 هزار تومانی
    دوره های نرم افزاری
    خانه مهندسی نفت
    مهندسی اکتشاف نفت 1 جناب آقای احمد زنگنه 8432 دانشگاه کردستان ملایر بن 100 هزار تومانی
    دوره های نرم افزاری
    خانه مهندسی نفت
    2 جناب آقای بنیامین خادم العموم 8222 دانشگاه علوم تحقیقات تهران تهران بن 75 هزار تومانی
    دوره های نرم افزاری
    خانه مهندسی نفت
    3 جناب آقای میثاق شهباز 6960 دانشگاه آزاد میمه اصفهان بن 50 هزار تومانی
    دوره های نرم افزاری
    خانه مهندسی نفت

     جامعه آماری "واقعی"  آزمون های دپارتمان تخصصی مهندسی نفت سال 1394

    شماره آزمون

    تاریخ برگزاری آزمون

    تعداد افراد ثبت نامی تعداد داوطلبین حاضر در جلسه آزمون تعداد داوطلبین غایب در آزمون
    مرحله سوم

    9 بهمن ماه

    451 نفر 236 نفر 215 نفر