آموزشگاه نگاره

معرفی اول

آیا خورشید می تواند بدون ذره بین آتش ایجاد نماید؟

    شاید تنها سوالی که هنگام ورود به این صفحه انتظار نداشتید با آن روبرو شوید سوال بالا است. اما چه رابطه ای میان ذره بین در مثال بالا و مشاوره تخصصی وجود دارد. بسیاری از شما دوستان خود را در حین فرایند آماده سازی کنکور دیده اید. برخی بسیار مصصم به جلو حرکت می نمودند و برخی دیگر با صرف هزینه های فراوان استفاده از خدمات آموزشی و کمک آموزشی سعی در جبران برخی کاستی ها در روند مطالعاتی خود می نمودند اما آیا تمامی آنها موفق شدند؟  قطعا برای خود شما نیز جای تعجب داشت که فردی کلاس برترین استاد یک درس را رفته است و در نهایت تنها در روز کنکور 5 درصد سوالات آن درس را پاسخ داد (البته مثالهایی در نیز دیده شده که درصد آنها کمتر از صفر در کارنامه درج شده است). دیده اید فردی را که در آزمونهای آزمایشی رتبه ای عجیب کسب می نمود و در روز کنکور رتبه تک رقمی کسب کرد و بالعکس آن که به وفور در جامعه کنکوری ها یافت می شود. اما به راستی چه اتفاقی رخ می دهد.

   فرآیند مطالعات کنکور را می توان به صورت زیر دسته بندی نمود:

  

    طی نشدن صحیح هرکدام از مراحل بالا به معنی عدم فراگیری کامل مباحث می باشد. اما چه کنیم که با بیشترین بازدهی مراحل بالا را طی کنیم؟

    به طور کلی عوامل دخیل در این زمینه عبارتند از:

  • عوامل مربوط به خود فرد (پایه علمی، تلاش، هوش، انگیزه و شناخت او از محیط ....)
  • عوامل مربوط به محیط:
  • فرصت های موجود در محیط(امکانات کمک آموزشی، راهنمایان مناسب و محیط مناسب برای درس خواندن و ...)
  • تهدید های موجود در محیط(عدم دسترسی به منابع مناسب اطلاعاتی و درسی، فراوانی بیش از حد نظرات، مسائل و مشکلات خانوادگی-کاری و ...)

  

  یکی از عوامل تاثیرگذار زمینه­ ساز موفقیت داوطلبان، استفاده از خدمات کمک آموزشی و آموزشی اعم از کلاس، مشاوره و آزمون می باشد. این جمله به این معنا نیست که هیچکس بدون استفاده از این عوامل نمی­تواند موفق شود بلکه در صورت استفاده مناسب از خدمات ریسک عدم موفقیت افراد کمتر می شود. هر خدمت آموزشی برای گروه خاصی از افراد مناسب­تر است. به عنوان مثال در 3 حالت کلاس می تواند برای شما بسیار مفید باشد: 1) دروسی که هیچ زمینه ای ندارید و خودخوان از پس آنها برنمی آیید. 2) دروسی که به صورت خودخوان برای شما بسیار زمان بر خواهند بود 3) دروسی که شما رغبتی برای مطالعه آنها برای خودخوان ندارید. آزمون تقریبا برای تمامی افراد مناسب است زیرا باعث می شود در رقابت کنکور که وضعیت فرد نسبت به سایرین مشخص می شود، بدانیم با توجه به تلاش­هایی که برای آماده سازی خود انجام داده­ایم نسبت به سایرین در کجای مسیر قرار داریم تا بتوان با تحلیل درست کارنامه هرروز به وضعیت مطلوب خود نزدیکتر شویم. اما حلقه مفقوده این خدمات برای اکثر افراد بدون شک دریافت مشاوره­های تخصصی، به دور از جهت­گیری های کورکورانه و تعصبی به منظور بالا بردن بهره وری مطالعاتی از طریق برنامه ریزی مناسب و کاهش غافلگیری های مسیر مطالعه تا کنکور می باشد. دپارتمان تخصصی مشاوره کنکور مدیریت و حسابداری نگاره با سرپرستی دکتر نوری فرد با سابقه همراهی تعداد کثیری از رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور ارشد و دکترا، به تمامی داوطلبان کنکور ارشد و دکترا، نوید همراهی آنها تا روز کنکور را با  تخصصی ترین متد مشاوره فرد به فرد توام با اعتماد متقابل، صداقت و درک شرایط هر داوطلب را خواهد داد و امید می رود با تلاش و تعامل دوسویه میان دانشجویان و اساتید و مشاوران این مجموعه موفقیت های بیش از پیش برای داوطلبان رقم خورده و این آرزوی همیشگی تمامی کادر آموزشی موسسه همچون سال­های گذشته جامه عمل به خود بپوشاند.

جهت رزرو مشاوره فردی رایگان با اساتید و مشاوران دپارتمان با شماره 88895070 تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاهده برنامه زمان بندی مشاوره کلیک کنید