آموزشگاه نگاره

معرفی دوره

معرفی کلاس های طرح نوین

ویژه کنکور کارشناسی ارشد مدیریت- حسابداری-اقتصاد-صنایع

معرفی  طرح

     وقتی صحبت از عدالت آموزشی می شود اولین چیزی که جلوی چشمانتان می آید چیست؟اوج بی عدالتی که تعداد معدودی از 63 هزار متقاضی کنکور ارشد مدیریت به واسطه دسترسی به اساتید، رانت های اطلاعاتی، کلاس های مناسب و امکانات آموزشی می توانند شانس خود را برای موفقیت در کنکور افزایش دهند.

     وقتی امسال به کارنامه دانشجویان نگاره ای و رتبه های بسیار زیادی که کسب کرده بودند نگاه می کردیم اولین نکته این بود که اگر می توانستیم به دانشجویان سراسر کشور نیز خدمتی بدهیم آنگاه تمام رتبه های برتر نگاره ای می شدند. آن موقع بود که در یک فضای برابر تنها توانایی ها و هوشمندی سر جلسه و تلاشهای فردی قبل از آن نتیجه کنکور را مشخص می ساخت و در آن صورت تازه مفهوم عدالت به معنای واقعی بازهم نه اینکه کاملا پیاده شود بلکه   نزدیک تر به آن چیزی می شود که انتظار داریم.

     امسال سال برابری همگان است و هرآنکس که قصد بر موفقیت داشته باشد را برای رسیدن به هدفش کمک خواهیم کرد. اگر به فلسفه نگاره نگاه کنید مشاهده می کنید که نگاره در فضایی وارد نمی شود مگر اینکه بهترین خدمت را به دانشجویانش بدهد این را می توان در اساتیدی که نگاره برای تدریس حضوری انتخاب نموده است، در تیم مشاوره بسیار حرفه ای این موسسه، آزمونهای آزمایشی که سال گذشته برای اولین بار راه اندازی شد و امسال انشالا به بالاترین جامعه آماری توامان با کیفیت بهینه سوالات و شبیه سازی تراز کنکور خواهد رسید. دلیل آن هم یک چیز مشخص است در آماری که گرفته شد بیش از 73 درصد ثبت نامی های نگاره از طریق دوستانشان با موسسه آشنا شده بودند و این یعنی اعتماد، اعتمادی که بر مبنای کیفیت و انسانیت ساخته شده است، اعتمادی که به دلیل دید متفاوت مدیران موسسه که همگی از رتبه های برتر کنکورهای سال خود بوده اند نشات می گیرد.

     لذا نگاره وارد فضای آموزشی برای شهرستان های کل کشور شده است و در این راه پس از بنچ مارک روی بیش از 7 نمونه موفق آموزش راه دور، بهترین مورد انتخاب و سپس اساتیدی که اختصاصی برای  آموزش از راه دور، آموزش دیده و مهارت های لازم جهت بهبود کارایی و اثربخشی این کلاس ها را گذراندند و فرایند طوری بنا گردید که یک فرد تنها اگر این دوره جامع را بگذراند بی نیاز از هرگونه کتاب و جزوه و ... خواهد شد و انشالا می تواند بهترین نتایج را نیز کسب کند.

ویدئو معرفی دوره های آموزش مجازی (ویزه شهرستانی ها)

ویژگی های متمایز این دوره ها:

  1. استفاده از گروه اساتید تخصصی آموزش دیده جهت بهره وری حداکثری تدریس با امکانات موجود در کلاس ها
  2. تعاملی بودن کلاس ها و امکان طرح سوالات دانشجویان و گرفتن بازخور از آنها در سیستم جامع
  3. زمان بندی کلاسها که باعث عدم خستگی دانشجویان و کارایی بالای کلاس­ها شده که نظم خوبی به برنامه­ریزی هفتگی آنها می­دهد.
  4. امکان استفاده از کلاسها در هر مکان
  5. امکان بازپخش تا دو جلسه از کلاسها در زمان معین در صورت غیاب دانشجویان
  6. عدم نیاز دانشجویان به هیچ گونه کتاب و جزوه دیگر(تمامی جزوات هر جلسه 3روز قبل هر جلسه برای پیش مطالعه به دانشجویان ارسال می گردد و تستها حتی پس از اتمام کلاس ها تا کنکور در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت)
  7. هزینه بسیار پایین کلاسها به نحوی که تمامی کلاس ها با هزینه ای کمتر از یک کلاس حضوری برگزار خواهد شد.

ویدئو نمونه کلاس های آموزش مجازی(ویژه شهرستانی ها)

 


معرفی تفکیکی دروس به زبان اساتید مربوطه:

دکتر نوری فرد مدرس درس آمار طرح نوین

استاد اردستانی مدرس درس مدیریت اسلامی طرح نوین

استاد مصطفوی مدرس درس تحقیق در عملیات طرح نوین

استاد کیا مدرس درس اقتصاد طرح نوین

استاد قرئلی مدرس درس تئوری مدیریت طرح نوین

استاد بهزادفر مدرس درس ریاضی طرح نوین

استاد اسدی آرا مدرس درس زبان انگلیسی طرح نوین

hghgاستاد مشاری مدرس درس بازاریابی طرح نوین

 

جهت ثبت نام با شماره تلفن 88913765 (خانم میرجردوی ) تماس حاصل فرمایید ویا به نمایندگی شهر خود مراجعه فرمایید.

 

محلی جهت پاسخگویی به سوالات کنکوری های ارشد مدیریت

لینک گروه جهت معرفی دوستان:
https://telegram.me/joinchat/AwjZlj8pmQTcvCltLiLWPg