کاربر گرامی؛ ضمن عرض خیر مقدم، خواهشمند است پیش از ثبت نام، این فرم را به دقت مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمایید. در صورت بروز هرگونه مشکل به دلیل عدم مطالعه قوانین و مقررات ثبت نام، موسسه هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی ندارد و دانشجو نیز حق هیچگونه شکایتی را نخواهد داشت.

۱) وب‌سایت موسسه نگاره، ارائه‌دهنده خدمات آموزش، مشاوره و آزمون‌های آموزشی است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران و مجموعه قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.
۲) در هنگام ثبت نام، ارائه اطلاعات صحیح و معتبر توسط دانشجو اعم از نام و نام خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد، شماره تماس و سایر اطلاعات مورد نیاز، اجباری است. ارائه اطلاعات نادرست به صورت سهوی یا عمدی از سمت دانشجو، تخلف محسوب شده و علاوه بر مسدود شدن حساب کاربری، منجر به پیگیری قانونی خواهد شد.
۳) با هدف رعایت حقوق مادی و معنوی اساتید و موسسه، تکثیر و انتشار کلاس‌های آنلاین، ویدئوهای بازپخش و محتوای ویدئویی آموزشی مجاز نیست و هرگونه کپی‌برداری از کلاس‌ها، خدمات، محتوای سایت و ویدئوهای ضبط شده، به صورت مستقیم یا غیرمستقیم، موجب مسدود شدن حساب کاربری شخص خاطی و همچنین پیگرد قانونی خواهد بود. (تخلفات و مجازات‌ها در خصوص قانون حمایت حقوق مولفان و حق نشر – ماده ٢٣ – هرکسی تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدیدآورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدیدآورنده، نشر یا پخش یا عرضه کند، به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.)
۴) کلاس آنلاین، ویدئوی بازپخش کلاس‌ها و محتوای ویدئویی آموزشی به دلیل جلوگیری از انتشار غیرقانونی، رمزگذاری شده و با برنامه مخصوص پخش می‌شود که نیاز به دسترسی به نرم‌افزارهای مشکوک به ضبط صدا و صفحه را داراست تا نرم‌افزارهای ناقض قوانین را شناسایی نماید. برای شناسایی موارد مشکوک؛ از گزارش‌های وب‌سایت، کلاس آنلاین و برنامه پخش ویدئو استفاده می‌شود. همچنین در صورت تکثیر یا انتشار غیرمجاز، این اطلاعات برای پیگردهای قانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
۵) با انجام فرایند ثبت نام، امکان استفاده از کلاس‌ها توسط سایر دانشجویان به صورت اشتراکی و یا انتقال کلاس به شخص غیر وجود ندارد. در صورت مشاهده، بدون هیچگونه تذکری حساب کاربری حذف و شخص خاطی مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
۶) انتقال از کلاسی به کلاس دیگر جز با موافقت مسئول آموزش و پیش از شروع دوره، امکان‌پذیر نمی‌باشد.
۷) پرداخت کلیه وجوه شهریه (چه نقدی و چه به صورت چک) باید پیش از شروع دوره باشد و ضمناً حضور در کلاس آنلاین، منوط به پرداخت کامل شهریه است. چنانچه دانشجو پیش از شروع کلاس، اقدام به تسویه کامل (به صورت نقد یا چک) نکرده باشد، از جانب موسسه امکان حذف دانشجو از کلاس یا کلاس‌های مورد نظر وجود خواهد داشت.
۸) دانشجو موظف است پیش از شرکت در هر کلاس آنلاین، ترکیبی، مشاوره و یا آزمون‌های آزمایشی، حتماً کانال‌های اطلاع‌رسانی مربوطه موسسه را بررسی و مطالعه نماید.
۹) قوانین انصراف به شرح زیر می‌باشد:
الف) انصراف از هنگام ثبت نام تا دو روز مانده به شروع دوره، پس از کسر ۲۰% از کل شهریه دروسِ انتخابی، امکان‌پذیر است.
ب) از ۲ روز مانده به شروع دوره تا روز شروع دوره، ۵۰% از کل شهریه دوره کسر و مابقی مسترد خواهد شد.
ج) پس از شروع اولین کلاس از هر دوره (حتی شروع یک درس از رشته انتخابی)، شهریه دروس آن دوره به هیچ عنوان (از قبیل ماموریت اداری، انتقالی، مشمولیت نظام وظیفه، مسافرت به خارج، بیماری، تداخل برنامه کلاس‌ها با دانشگاه، قبولی در دانشگاه، مشکلات خانوادگی، انصراف از شرکت در کنکور و سایر موارد پیش‌بینی نشده) مسترد نخواهد شد.
د) عدم شرکت در کلاس‌ها و یا عدم مشاهده بازپخش‌ها پس از ثبت نام و شروع دوره، هیچگونه حقی را جهت انصراف داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.
ه) پرداخت مبلغ انصرافی در صورت تایید مدیر آموزش، اول و پانزدهم هر ماه صورت می‌پذیرد.
و) در صورت رزرو درس برای ترم‌های بعدی، حق انصراف از دانشجو سلب خواهد شد.
۱۰) ثبت نام حین تشکیل کلاس‌ها مشمول بند ج ماده پنج همین فرم خواهد بود.
۱۱) با توجه به انجام فرایندهای اداری و اجرایی آزمون‌های آزمایشی، انصراف از ثبت نام در آزمون‌ها تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نمی‌باشد.
۱۲) کلیه درخواست‌های آموزشی و مالی از طرف دانشجو می‌بایست به صورت کتبی تحویل روابط عمومی گردیده و در قبال آن رسید دریافت گردد. (نتیجه درخواست‌ها پس از بررسی به دانشجو اعلام خواهد شد.)
۱۳) تاریخ شروع هر دوره در برخی موارد ممکن است تا ۱۴ روز به تاخیر بیفتد.
۱۴) در صورت هرگونه تغییر احتمالی در برنامه کلاسی، مراتب از طریق پیامک، کانال تلگرام و یا وب‌سایت موسسه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
۱۵) شرکت در کلاس‌های فوق‌العاده و جبرانی که از طرف موسسه اعلام می‌شود الزامی است.
۱۶) شرکت در کلاس‌های آنلاین و مشاهده بازپخش آن‌ها، منوط به داشتن یک دستگاه کامپیوتر یا لپ‌تاپ (با سیستم عامل مک یا ویندوز ۸ به بالا) و یک سرویس اینترنت (ترجیحاً با حداقل سرعت ۵۱۲ کیلوبایت) می‌باشد. قابل ذکر است که شرکت در کلاس‌ها با گوشی موبایل یا تبلت هم امکان‌پذیر است.
۱۷) مدت زمان اعتبار مشاهده بازپخش کلاس‌ها محدود بوده و برای هر دوره، طبق اطلاعیه واحد آموزش عمل می‌گردد. (مدت زمان اعتبار ویدئوهای بازپخش کلاس‌های ترم تابستان تا روز کنکور ارشد و دکتری سال تحصیلیِ مربوطه می‌باشد.)
۱۸) موسسه در صورت شرکت در آزمون‌های سازمان سنجش، مجاز به اعلام نتایج آن در فعالیت‌های تبلیغی و ترفیعی خود می‌باشد.
*** مفاد این فرم پس از ثبت نام اینترنتی و پرداخت وجه، به معنی پذیرش تمامی موارد بوده و لازم‌الاجرا خواهد بود.

ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما: http://negareh.ac.ir

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.